NEWS

Zabawa choinkowa Osiedla Dzieci Polskich
Jak co roku w zimowe niedzielne popołudnie Rada Osiedla Dzieci Polskich zaprasza swoich małych mieszkańców z rodzicami na zabawę choinkowo-karnawałowo - Fotorelacja

Jak co roku w zimowe niedzielne popołudnie Rada Osiedla Dzieci Polskich zaprasza swoich małych mieszkańców z rodzicami na zabawę choinkowo-karnawałowo. Zabawa choinkowa odbyła się 12 stycznia 2020r w klubie ?Lokator? w Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

Swoich mieszkańców przywitali Przewodnicząca Rady Osiedla Dzieci Polskich Pani Beata Popiołek i Przewodniczący Zarządu Rady Osiedla Dzieci Polskich Jan Drabot. Zabrali również głos zaproszeni goście Zastępca Przewodniczącego Rady Miasta Pan Stanisław Szatanek i radny Pan Grzegorz Milewski.

Podczas zabawy choinkowej bawił dzieci Dj-Radek, który zapraszał dzieci i rodziców do wspólnej zabawy i konkursów, które były nagradzane upominkami. Nie zabrakło również malowania buziek i kręcenia balonów. Dzieci bawiły się w rytm świątecznych piosenek i czas szybko płynął. W trakcie imprezy zostali wybrani królowa i król balu oraz najciekawszy strój karnawałowy.

Kulminacją imprezy było przybycie najważniejszego gościa – Świętego Mikołaja, który obdarował 55 dzieci paczkami świątecznymi.

Ostrołęcka Spółdzielnia Mieszkaniowa wsparła imprezę słodkościami, które zagościły na stołach.

Wszystko co dobre szybko się kończy wiec i choinka dobiegła końca. Podziękowania napływały ze strony rodziców dzieci a Przewodniczący Jan Drabot zaprosił na następną zabawę choinkowo 2021r.

ZDJĘCIA

Zabawa choinkowa osiedla Dzieci Polskich