Działy

Dział Społeczny, Oświatowy i Kulturalny – Klub LOKATOR

Specjalista

Ewa Cwalińska-Lubiak

pokój nr 25, tel. wew. 28
e-mail: ecwalinskalubiak@osm-ostroleka.pl

O Nas

Bazą  działalności  społecznej, oświatowej i  kulturalnej  jest Klub ,,LOKATOR?? oraz osiedla zamieszkałe przez członków OSM.  Szeroka oferta zajęć skierowana jest do każdego bez względu na wiek. Dzieci w  wieku 7 ? 12 lat  mają możliwość uczestniczenia w Półkoloniach i Półzimowiskach, gdzie w gronie rówieśników mogą spędzić kilka godzin w ciągu dnia na wspólnych zabawach, wycieczkach, gdzie mają zapewnione wyżywienie  (II śniadanie, obiad) i fachową opiekę. Dzieci i młodzież szkolna mają możliwość uczestnictwa w zajęciach popołudniowych  z tańca towarzyskiego. Natomiast dorośli spotkać się mogą na warsztatach twórczych pod nazwą ,,Niedziela z Rodziną?? pod okiem twórców ludowych. Przy Klubie Lokator działa również Klub Seniora WRZOS,  który  posiada Grupę Artystyczną Seniorów.

Z naszej oferty korzystają przede wszystkim mieszkańcy osiedli Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej (dzieci, młodzież, dorośli) jednak atrakcyjne propozycje i różnorodne zajęcia przyciągają mieszkańców z całej Ostrołęki.

System BOK

Ostrołęcka Spółdzielnia Mieszkaniowa uprzejmie informuje, że od 14 stycznia 2019 r. uruchomiła system eBOK, tj.  elektroniczne Biuro Obsługi Klienta.

Aktualności

W tym dziale będziemy zamieszczać informacje o nadchodzących i najświeższych wydarzeniach w Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej

Przetargi

Dział, w którym zamieszczać będziemy informacje i regulaminy związane z przetargami odbywającym się w Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej.