Działy

Zakład Remontowo Budowlany

ul. Targowa 41
07-410 Ostrołęka

Poniedziałek - Piątek

700 – 1500

Tel. 29- 760 42 46, 29-7666381, 29-7666382, 29-7666277

Kierownik ZRB

Janusz Stachacz

tel. wew. 86, kom. 795 432 665
e-mail: jstachacz@osm-ostroleka.pl

Powierzchnia magazynowa

Budynki biurowe

Powierzchnia pod wynajem

Przedmiotem podstawowych zadań jest działanie na rzecz OSM, administracji osiedli i mieszkańców zgodnie z ich wskazaniami.

Cztery grupy pracowników:

1) Grupa Administracyjno – Techniczna
Pracownicy z grupy pierwszej odpowiedzialni są za nadzór nad wykonywaniem robót, rozliczenie tych robót pod względem finansowym i czasowym, zakup i zaopatrzenie w materiały i ich rozliczenie i odpowiednia dystrybucja zgodnie z przeznaczeniem.

2) Grupa Budowlana
Pracownicy tej grupy wykonują roboty remontowe we wszystkich budynkach jak i na zewnątrz, znajdujących się w zasobach OSM.

Robotnicy ogólnobudowlani ? wykonują następujące prace: roboty malarskie, tynkarskie, murarskie, dociepleniowe, prace przy wykonywaniu miejsc postojowych, naprawiają pokrycia dachowe, montują na budynkach obróbki blacharskie.
Stolarze – wykonują takie roboty jak: naprawa stolarki okiennej i drzwiowej, wyłazów dachowych. Wykonują i montują poręcze, drzwi piwniczne, listwy do ławek. 
Blacharze – wykonują gotowe elementy obróbek blacharskich na bazie ZRB.
Hydraulik – Spawacz – wykonuje wszelkiego rodzaju roboty ślusarskie i instalacyjno- sanitarne w zasobach OSM.

3) Grupa Zieleni
Pracownicy tej grupy odpowiedzialni są za utrzymanie i konserwację terenów zielonych wokół budynków tj. sprzątanie terenów zielonych z nieczystości, koszenie trawy, nasadzenia nowych krzewów i drzew, strzyżenie żywopłotów, cięcia formujące koron młodych drzew i krzewów, prześwietlenia starych drzew, grabienie liści, odśnieżanie ciągów pieszo ? jezdnych oraz wiele innych prac.

Pracownicy tej grupy pracują również na szklarni i terenach uprawnych, które znajdują się na bazie ZRB. Szklarnia ma powierzchnię ok. 717 m2 , na której obecnie pielęgnowanych jest około.12.000 roślin. Produkcja na potrzeby własne cały czas jest rozszerzana o nowe sadzonki pobierane do ukorzeniania. Rośliny po osiągnięciu odpowiedniej wielkości będą wysadzane na tereny zielone w zasobach OSM. W przyszłości planujemy również sprzedawać wyhodowane rośliny.

4) Grupa Transportu
Pracownicy tej grupy realizują zlecenia na usługi transportowe.

System BOK

Ostrołęcka Spółdzielnia Mieszkaniowa uprzejmie informuje, że od 14 stycznia 2019 r. uruchomiła system eBOK, tj.  elektroniczne Biuro Obsługi Klienta.

Aktualności

W tym dziale będziemy zamieszczać informacje o nadchodzących i najświeższych wydarzeniach w Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej

Przetargi

Dział, w którym zamieszczać będziemy informacje i regulaminy związane z przetargami odbywającym się w Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej.