NEWS

Wigilia Klubu Seniora „Wrzos” 2019
Klub Seniora ?Wrzos? jak co roku spotkał się 14 grudnia na Wigilii w sali Klubu ?Lokator? w Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej - Fotorelacja

W całej Polsce niezależnie od regionu, praktycznie w każdej miejscowości znajdzie się dom, w którym obchodzona jest Wigilia Narodzenia Pańskiego, jest to bowiem święto, które na dobre zaistniało w naszej Polskiej Tradycji.

Gdy obyczaj stary każe życzyć sobie szczęścia i zdrowia w Wigilijny wieczór tak i Klub Seniora ?Wrzos? jak co roku spotkał się 14 grudnia na Wigilii w sali Klubu ?Lokator? w Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

Od prawie 40 lat Seniorzy spotykają się w swoim gronie aby uroczyście spędzić czas na kolędowaniu i wspólnie przeżyć Wigilię. Na uroczystej kolacji zasiedli Pan Maciej Kleczkowski zastępca Pana Prezydenta, Pan Stanisław Szatanek zastępca Przewodniczącego Rady Miasta a jednocześnie zastępca Przewodniczącego Rady Nadzorczej Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej, Pani Janina Zabroń Prezes Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej oraz Pani Krystyna Kurpiewska członek Rady Nadzorczej Spółdzielni Mieszkaniowej.

Uroczystość przebiegła w przemiłej atmosferze. Życzenia płynęły od zaproszonych gości i od zarządu Klubu Seniora. Chór odśpiewał kolędy, które rozbrzmiewały długo w sercach uczestników.

Wszyscy zgromadzeni przy Wigilijnym stole podzielili się opłatkiem, który symbolizuje szczęście, radość i miłość. Każdy z uśmiechem na twarzy a niekiedy i z łezką w oku życzył sobie przede wszystkim zdrowia i tego aby spotkać się za rok w tym samym gronie.

Wigilia zakończyła się w przyjaznej atmosferze. W sercach Seniorów pozostanie na długo a Narodzony Pan Jezus niech wypełni ich życie miłością
i życzliwością.

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!!!

ZDJĘCIA

Wigili Klubu Seniora „WRZOS” 2019