NEWS

Warsztaty Wielkanocne w Klubie „LOKATOR”
W pierwszą niedzielę kwietnia, w OSM zorganizowano warsztaty wielkanocne dla mieszkańców z zasobów Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej - Fotorelacja

WARSZTATY WIELKANOCNE W KLUBIE ?LOKATOR?

W pierwszą niedzielę kwietnia, 7 kwietnia, w Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej wspólnie z Radą Osiedla Sienkiewicza, Stowarzyszeniem ?UNIKAT-PRZYJAZNA GMINA?, Grupą ?Radosna Twórczość?, w ramach spotkania ?Niedziela z rodziną? zorganizowano warsztaty wielkanocne dla mieszkańców z zasobów Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

W trakcie spotkania uczestnicy mogli samodzielnie wykonać różnorodne ozdoby i stroiki wielkanocne, z materiałów przygotowanych przez organizatorów.

Na warsztaty do Klubu ?Lokator? przybyło wielu zainteresowanych i chętnych do samodzielnego wykonania prezentowanych ozdób i stroików. Każdy mógł spróbować, swoich sił pod okiem zaproszonych pań z Zespołu Placówek Wsparcia Dziennego oraz twórczyń ludowych. Wykonanie dekoracji nie zawsze okazywało się proste, ale przy życzliwej pomocy twórców, każdemu z uczestników udało się stworzyć niepowtarzalne kartki świąteczne, palmy z bibuły, kolorowe pisanki, jajka karczochowe i zdobione wstążką, materiałowe kwiaty oraz przestrzenne ozdoby wielkanocne.

Wszystkim uczestnikom i twórcom dziękujemy za przybycie, miłą atmosferę i wspólną pracę.

ZDJĘCIA

Warsztaty Wielkanocne w Klubie „LOKATOR”