NEWS

Warsztaty Bożonarodzeniowe
Rodzinne warsztaty bożonarodzeniowe w Klubie ?Lokator? - Fotorelacja

Święta Bożego Narodzenia to przede wszystkim wieczerza wigilijna przeżywana w gronie najbliższych, to kolędowanie i pachnąca świerkiem, kolorowo udekorowana choinka. Bardzo często w wielu domach rodzinnie odbywają się wielkie przygotowania do tego magicznego czasu ? świąteczne dekorowanie domu i przygotowanie tradycyjnych potraw.

Z tej właśnie okazji dnia 9 grudnia 2018r. w Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Ostrołęce odbyły się warsztaty bożonarodzeniowe pn. ?Niedziela z rodziną?. Przy współpracy ze Stowarzyszeniem „Unikat” – Przyjazna Gmina i Zespołem Palcówek Wsparcia Dziennego oraz Radą Osiedla Sienkiewicza mieszkańcy ? dorośli i dzieci z zasobów Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej, wspólnie spędzili popołudnie wykonując samodzielnie bombki karczochowe, stroiki, kartki świąteczne, kwiaty z bibuły, ozdobne pudełka, choinki, dzwoneczki i szyszki z wikliny papierowej, łańcuchy, ozdoby na szydełku oraz inne wedle własnych pomysłów. Specjalnie na tę okazję dla wszystkich przybyłych przygotowany był słodki poczęstunek jak również kawa, herbata i zimne napoje.

Podczas warsztatów licznie zgromadzeni mieszkańcy wspólnie kolędowali odśpiewując piosenki bożonarodzeniowe i kolędy. Uśmiech i radość na twarzy spowodował, że atmosfera świąt unosiła się dookoła, a wspólnie spędzony czas minął bardzo szybko i efektywnie.

Ostrołęcka Spółdzielnia Mieszkaniowa życząc samych radości i przyjemności z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, serdecznie dziękuje Paniom prowadzącym z Grupy ?Radosna Twórczość?, ze Świetlic Środowiskowych ?Elfy? i ?Słodziaki? oraz sympatykom działalności społecznej, oświatowej i kulturalnej za wsparcie, bezinteresowne zaangażowanie w przeprowadzenie warsztatów świątecznych.

ZDJĘCIA

Rodzinne warsztaty bożonarodzeniowe w Klubie ?Lokator?