Relacja ze spotkania „Poznajemy staropolskie obyczaje”
Ostrołęcka Spółdzielnia Mieszkaniowa 26 listopada 2023r. zaprosiła swoich małych mieszkańców na „Integracyjne spotkanie andrzejkowe – poznajemy staropolskie obyczaje”, które odbyło się w klubie „Lokator”. Z przyjemnością informujemy, że Partnerem tego wydarzenia był Samorząd Województwa Mazowieckiego. Punktualnie o godzinie 12.00 dzieci wraz z rodzicami zostały przywitane przez p. Mariusza Popielarza Dyrektora Ostrołęckiej Delegatury Urzędu Marszałkowskiego Województwa […]

Ostrołęcka Spółdzielnia Mieszkaniowa 26 listopada 2023r. zaprosiła swoich małych mieszkańców na „Integracyjne spotkanie andrzejkowe – poznajemy staropolskie obyczaje”, które odbyło się w klubie „Lokator”. Z przyjemnością informujemy, że Partnerem tego wydarzenia był Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Punktualnie o godzinie 12.00 dzieci wraz z rodzicami zostały przywitane przez p. Mariusza Popielarza Dyrektora Ostrołęckiej Delegatury Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego, p. Annę Popławską Prezesa Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej, p. Jolantę Sadłowską Członka Zarządu Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej oraz p. Jana Drabota Zastępcę Przewodniczącego Rady Nadzorczej Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

Po ciepłym przywitaniu dzieci obejrzały przedstawienie teatralne pt.” Dobre uczynki wróżki Marcelinki”. Teatr Profilaktyczny Edukacja i Animacja „Magik” z Białegostoku wprowadził młodych ludzi w fantastyczny bajkowy świat, gdzie dobre uczynki są ważną częścią życia każdego człowieka.

Tematem przewodnim spotkania były staropolskie obyczaje andrzejkowe. Mali mieszkańcy z entuzjazmem zapoznawali się z tajnikami wróżb, zabaw andrzejkowych, a podczas konkursów mogli wykazać się swoją wiedzą, talentem i sprytem. Czas zabaw i gier prowadziły Animatorki z Mówiącego Kija – za co serdecznie dziękujemy.

Na dzieci czekało również wiele atrakcji takich jak: malowanie buzi, różnego rodzaju zwierzątka czy miecze z balonów oraz to co dzieci lubią najbardziej – wata cukrowa, popcorn i stoły zastawione słodkościami oraz napojami.

Zabawa trwała kilka godzin i jak to bywa szybko minęła, ale uśmiech, radość, taniec i śpiew najmniejszych mieszkańców Spółdzielni rozbrzmiewają jeszcze wśród korytarzy i sali klubu „Lokator” do dnia dzisiejszego.

W imieniu zarządu Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej dziękujemy wszystkim rodzicom za umożliwienie swoim pociechom uczestnictwa w naszym integracyjnym andrzejkowym spotkaniu.

PARTNER