Relacja ze spotkania opłatkowego Klubu Seniora „Wrzos”
W dniu 10 grudnia 2023r najstarszy w Ostrołęce Klub Seniora „Wrzos”, działający przy Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej odbył spotkanie wigilijne w Klubie „Lokator”

„Życie jest tak kruche jak opłatek wigilijny, więc dziel je z innymi taką samą miłością przez wszystkie dni w roku, jak w ten jeden, wyjątkowy wieczór”

W dniu 10 grudnia 2023r najstarszy w Ostrołęce Klub Seniora „Wrzos”, działający przy Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej odbył spotkanie wigilijne w Klubie „Lokator”

Zaproszenie na spotkanie przyjął pan Łukasz Kulik Prezydent Miasta Ostrołęki, pan Stanisław Szatanek Wiceprzewodniczący Rady Miasta oraz władze statutowe Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej
w osobach: pan Robert Adamczyk Przewodniczący Rady Nadzorczej, pan Jan Drabot Zastępca Przewodniczącego Rady Nadzorczej, pani Anna Popławska Prezes Zarządu, pan Tadeusz Zawistowski Zastępca Prezesa, pani Jolanta Sadłowska Członek Zarządu.

Wszystkich gości w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia wprowadził chór Seniorów „Wrzos”, który zaśpiewał kolędy i pastorałki. Zaproszeni goście życzyli wszystkim dużo zdrowia, szczęścia, życzliwości i miłości.

Pani Prezes Anna Popławska w swoich słowach podkreśliła, że Zarząd Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej zawsze doceniał działalność Klubu Seniora „Wrzos” i będzie nadal wspierał jego członków w działaniach, które integrują starszą społeczność Spółdzielni.

Słodki upominek ufundowany przez Spółdzielnię był dowodem na to, że aktywność seniorów jest ważna, potrzebna i stanowi istotną częścią w działalności społecznej, oświatowej i kulturalnej Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

W imieniu Zarządu i członków klubu Seniora „Wrzos” życzymy Wesołych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wiele miłości i pogody ducha przy wigilijnym stole.