Relacja z warsztatów Bożonarodzeniowych
W dniu 17 grudnia 2023r na sali świetlicy Klubu „Lokator” Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej odbyły się warsztaty bożonarodzeniowe pod hasłem „Niedziela z Rodziną”. Warsztaty uroczyście otworzyła pani Jolanta Sadłowska Członek Zarządu OSM, która zaprosiła wszystkich uczestników do twórczej, kreatywnej pracy przy tworzeniu ozdób bożonarodzeniowych. Do współpracy zostały zaproszone Panie wychowawczynie z Zespołu Placówek Wsparcia Dziennego w […]

W dniu 17 grudnia 2023r na sali świetlicy Klubu „Lokator” Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej odbyły się warsztaty bożonarodzeniowe pod hasłem „Niedziela z Rodziną”.

Warsztaty uroczyście otworzyła pani Jolanta Sadłowska Członek Zarządu OSM, która zaprosiła wszystkich uczestników do twórczej, kreatywnej pracy przy tworzeniu ozdób bożonarodzeniowych.

Do współpracy zostały zaproszone Panie wychowawczynie z Zespołu Placówek Wsparcia Dziennego w Ostrołęce oraz Twórczynie Ludowe. Nasi goście tworzyli kolorowe łańcuchy na choinkę, bombki i szyszki trójwymiarowe z papieru, kartki świąteczne, choinki oraz gwiazdy z różnego rodzaju materiału np., patyczków kolorowych, drewnianych spinaczy, słomy.

Każdy uczestnik zabrał ze sobą do domu własnoręcznie zrobione ozdoby a była ich naprawdę duża ilość.

Dziękujemy wszystkim naszym mieszkańcom za udział w warsztatach bożonarodzeniowych i za wiele ciepłych słów skierowanych w naszą stronę.

Do zobaczenia!