NEWS

List do Św. Mikołaja
Spotkanie Mikołajkowe w ramach akcji "LIST DO ŚW. MIKOŁAJA" - Fotorelacja

SPOTKANIE MIKOŁAJKOWE W RAMACH AKCJI ?LIST DO ŚW. MIKOŁAJA?

Jak co roku Ostrołęcka Spółdzielnia Mieszkaniowa uczestniczyła w zorganizowanej przez Agencję Informedia akcji ?Pomagamy Mikołajowi?, w ramach której dzieci z zasobów Spółdzielni pisały ?List do Św. Mikołaja?, w których prosiły o gwiazdkowe wymarzone prezenty. Rola pomocników Świętego Mikołaja przypadła szlachetnym sponsorom, którzy postanowili spełnić marzenia około 40 dzieci. Dzięki sponsorom ? przedsiębiorcom, na co dzień współpracującym z Ostrołęcką Spółdzielnią Mieszkaniową i ich szlachetnemu sercu jeszcze 20 dzieci mogło otrzymać prezenty.

W dniu 9 stycznia 2019r. dzieci wraz z rodzicami zostali zaproszeni na uroczyste spotkanie z Mikołajem do Klubu ?Lokator? Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Spotkanie rozpoczęła Pani Janina Zabroń ? Prezes OSM, która ciepło przywitała przybyłych mieszkańców Spółdzielni – tych młodszych i trochę starszych oraz złożyła najserdeczniejsze życzenia z okazji Nowego Roku.

Nie mogło również zabraknąć kolęd i pastorałek bożonarodzeniowych, które wyśpiewały dzieci z zespołu ?SCHRON? mieszczącego się w Szkole Podstawowej nr 5 w Ostrołęce pod kierunkiem Pani Agnieszki Kornagi-Bałdygi. Wspólnie odśpiewane kolędy rozbrzmiewały długo po sali i korytarzu Klubu Lokator. Dobrą zabawę, konkursy z nagrodami dla najmłodszych zapewniła Pani Emilia Janusiewicz ze szkoły językowej dla dzieci i młodzieży Mała Lingua w Ostrołęce.

Gdy nadszedł już ten wyczekiwany przez wszystkich czas, dzieci radosnym przywołaniem zaprosiły Św. Mikołaja na salę, gdzie zostały im wręczone prezenty, te wymarzone i wyczekane.

Wszystkim uczestnikom to wyjątkowe spotkanie umilał słodki poczęstunek, gorąca kawa i herbata.

Przez ten cały czas na twarzach dzieci malował się szczery uśmiech i niezmierna radość. Uroczystość okazała się ważnym i udanym akcentem zimowego popołudnia spędzonego w gronie życzliwych sobie osób.

ZDJĘCIA

Spotkanie Mikołajkowe w ramach akcji „LIST DO ŚW. MIKOŁAJA”