NEWS

List do Św. Mikołaja 2019
Spotkanie Mikołajkowe w ramach akcji "LIST DO ŚW. MIKOŁAJA" - Fotorelacja

Od wielu już lat Ostrołęcka Spółdzielnia Mieszkaniowa wraz z Agencją Informedia uczestniczą w akcji ?List do Mikołaja? w ramach, której dzieci z zasobów Spółdzielni pisały listy o wymarzony prezent gwiazdkowy. Dzięki Mikołajowi jak również sponsorom-przedsiębiorcom, którzy na co dzień współpracują z Ostrołęcką Spółdzielnią Mieszkaniową upragnionych prezentów mogło być o wiele więcej do zrealizowania.

W dniu 10 stycznia 2020r. dzieci wraz z rodzicami zostali zaproszeni na uroczyste wręczenie paczek do Klubu ?Lokator? Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Część artystyczna została zaprezentowana przez dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 5 im. Zofii Niedziałkowskiej w Ostrołęce, które przybyły pod opieką Pani Agnieszki Kornagi-Bałdygi, Pani Mileny Bakuły i Pani Małgorzaty Kruczyk . Przygotowane pastorałki, piosenki świąteczne rozbrzmiewały na sali a skoczne utwory poderwały do tańca nie jednego uczestnika spotkania. Wspólnie odśpiewane kolędy przybliżyły zaproszonych gości.

Gdy nadszedł już ten wyczekiwany przez wszystkich czas, dzieci radosnym przywołaniem zaprosiły Św. Mikołaja na salę, gdzie zostały im wręczone prezenty, te wymarzone i wyczekane.

Wszystkim uczestnikom to wyjątkowe spotkanie umilał słodki poczęstunek, gorąca kawa i herbata.

Przez ten cały czas na twarzach dzieci malował się szczery uśmiech i niezmierna radość. Uroczystość okazała się ważnym i udanym akcentem zimowego popołudnia spędzonego w gronie życzliwych sobie osób.

ZDJĘCIA

Spotkanie Mikołajkowe w ramach akcji „LIST DO ŚW. MIKOŁAJA”