NEWS

Dzień Kobiet w Klubie Seniora ?Wrzos?
Dzień Kobiet to dzień, w którym nie milkną życzenia i ciepłe słowa pod adresem płci pięknej. Tak też było i w Klubie Seniora ?Wrzos? - Fotorelacja

Dzień Kobiet to dzień, w którym nie milkną życzenia i ciepłe słowa pod adresem płci pięknej. Tak też było i w Klubie Seniora ?Wrzos?.

W dniu 10 marca 2019r odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Dnia Kobiet. Na tę uroczystość zostali zaproszeni przedstawiciele Rady Nadzorczej Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej jak również przedstawiciele Zarządu. Życzenia i ciepłe słowa do Pań skierował Pan Grzegorz Jan Oracz Przewodniczący Rady Nadzorczej Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej, który wspomniał, że świętujemy nie tylko Dzień Kobiet, ale również dzień mężczyzny. Zatem dzień 10 marca był dobrym dniem do świętowania obu płci. Piękne życzenia przekazał również Pan Tadeusz Zawistowski Zastępca Prezesa Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej, który wspomniał, że Kobiety to bezcenny skarb. Podczas spotkania odbyły się również liczne konkursy z nagrodami, członkowie klubu recytowali wiersze i śpiewali piosenki. Nie lada niespodzianką był tort ufundowany przez Radę Nadzorczą i Zarząd Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

Miło spędzony czas w gronie życzliwych osób upłynął szybko, a Panie wyszły ze spotkania zadowolone i uśmiechnięte. Jeszcze raz życzymy wszystkim Paniom dobrego zdrowia i samopoczucia przez cały rok.

ZDJĘCIA

Dzień Kobiet to dzień, w którym nie milkną życzenia i ciepłe słowa pod adresem płci pięknej. Tak też było i w Klubie Seniora ?Wrzos?.