NEWS

Najnowsze Informacje

Zawiadomienie o zwołaniu Walnego Zgromadzenia

Zawiadomienie o zwołaniu Walnego Zgromadzenia

Zarząd Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Ostrołęce działając na podstawie § 23 ust. 1 Statutu Spółdzielni zawiadamia o zwołaniu Walnego Zgromadzenia Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej w częściach w okresie od 13 czerwca 2022 r. do 29 czerwca 2022 r.

Podziękowanie

Podziękowanie

Rada Nadzorcza i Zarząd Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej bardzo dziękują wszystkim ludziom o dobrym sercu za pomoc jaką udzielili naszym Ukraińskim sąsiadom.

Życzenia Wielkanocne 2022

Życzenia Wielkanocne 2022

Z okazji Świąt Wielkanocnych dużo szczęścia, zdrowia, siły, wiary i nadziei na powrót do normalności, wszelkiej pomyślności, radosnego wiosennego nastroju podczas serdecznych spotkań w gronie rodziny i przyjaciół oraz smacznego jajka – dla wszystkich mieszkańców Spółdzielni życzą Rada Nadzorcza i Zarząd Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej

Życzenia Bożonarodzeniowe 2021

Życzenia Bożonarodzeniowe 2021

Wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia, pełnych spokoju, radości i rodzinnego ciepła, a także nadziei oraz pomyślności na Nowy Rok członkom Spółdzielni i mieszkańcom Ostrołęki życzą Rada Nadzorcza i Zarząd Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej

Urząd Skarbowy ONLINE

Urząd Skarbowy ONLINE

Sprawy z Urzędem Skarbowym załatwiaj ONLINE. Dostęp do wybranych usług 24/7 , wgląd w dane i ich szybka aktualizacja za pomocą ZAP-3, płatności online i historia wypłat, dostęp do usługi Twój e-PIT i wiele innych udogodnień.

Ogłoszenie o legalizacji wodomierzy mieszkaniowych

Ogłoszenie o legalizacji wodomierzy mieszkaniowych

Ostrołęcka Spółdzielnia Mieszkaniowa uprzejmie informuje, że w III kwartale br., na podstawie Uchwały Nr 7 Walnego Zgromadzenia Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej, podjętej na piśmie w dniu 21 września 2020r., zostanie przeprowadzona ustawowa, obowiązkowa legalizacja wodomierzy zimnej i ciepłej wody.

Zawiadomienie o podjęciu uchwał Walnego Zgromadzenia na piśmie

Zawiadomienie o podjęciu uchwał Walnego Zgromadzenia na piśmie

Zarząd Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Ostrołęce zawiadamia, że w wykonaniu Uchwały Nr 30/06/2021 z dnia 2 czerwca 2021 r. Rady Nadzorczej, na podstawie art. 36 § 9 ustawy z dnia 16 września 1982 r. Prawo spółdzielcze (Dz. U. z 2021 r. poz. 648) zarządza się na dzień 30 czerwca 2021 r. podjęcie uchwał przez Walne Zgromadzenie Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej na piśmie bez przeprowadzenia zebrań.