Działy

Zakład Remontowo Budowlany

ul. Targowa 41
07-410 Ostrołęka

Poniedziałek - Piątek

700 – 1500

Tel. 29- 760 42 46, 29-7666381, 29-7666382, 29-7666277, Fax: 29-7666940

Kierownik ZRB

Janusz Stachacz

tel. wew. 86, kom. 795 432 665
e-mail: jstachacz@osm-ostroleka.pl

Powierzchnia magazynowa

Budynki biurowe

Powierzchnia pod wynajem

Przedmiotem podstawowych zadań jest działanie na rzecz OSM, administracji osiedli i mieszkańców zgodnie z ich wskazaniami.

Cztery grupy pracowników:

1) Grupa Administracyjno ?Techniczna
Pracownicy z grupy pierwszej odpowiedzialni są za nadzór nad wykonywaniem robót, 
rozliczenie tych robót pod względem finansowym i czasowym, zakup i zaopatrzenie 
w materiały i ich rozliczenie i odpowiednia dystrybucja zgodnie z przeznaczeniem. 
W tej grupie pracuje 6 osób.

2) Grupa Budowlana
Pracownicy tej grupy wykonują roboty remontowe we wszystkich budynkach jak i na zewnątrz, znajdujących się w zasobach OSM.

Robotnicy ogólnobudowlani ? wykonują następujące prace: roboty malarskie, tynkarskie, murarskie, dociepleniowe, prace przy wykonywaniu miejsc postojowych, naprawiają pokrycia dachowe, montują na budynkach obróbki blacharskie.
Stolarze – wykonują takie roboty jak: naprawa stolarki okiennej i drzwiowej, wyłazów dachowych. Wykonują i montują poręcze, drzwi piwniczne, listwy do ławek. 
Blacharze – wykonują gotowe elementy obróbek blacharskich na bazie ZRB.
Hydraulik – Spawacz – wykonuje wszelkiego rodzaju roboty ślusarskie i instalacyjno- sanitarne w zasobach OSM.

3) Grupa Zieleni
Pracownicy tej grupy odpowiedzialni są za utrzymanie i konserwację terenów zielonych wokół budynków tj. sprzątanie terenów zielonych z nieczystości, koszenie trawy, nasadzenia nowych krzewów i drzew, strzyżenie żywopłotów, cięcia formujące koron młodych drzew i krzewów, prześwietlenia starych drzew, grabienie liści, odśnieżanie ciągów pieszo ? jezdnych oraz wiele innych prac.

Pracownicy tej grupy pracują również na szklarni i terenach uprawnych, które znajdują się na bazie ZRB. Szklarnia ma powierzchnię ok. 717 m2 , na której obecnie pielęgnowanych jest około.12.000 roślin. Produkcja na potrzeby własne cały czas jest rozszerzana o nowe sadzonki pobierane do ukorzeniania. Rośliny po osiągnięciu odpowiedniej wielkości będą wysadzane na tereny zielone w zasobach OSM. W przyszłości planujemy również sprzedawać wyhodowane rośliny.

4) Grupa zajmująca się dozorowaniem i utrzymaniem ZRB
Pracownicy z tej grupy odpowiedzialni są za dozorowanie terenu przez 24 h na dobę, kontrola i prowadzenie ewidencji pojazdów wjeżdżających i wyjeżdzających ,utrzymanie porządku w pomieszczeniach zajmowanych przez ZRB . W skład tej grupy wchodzi 5 dozorców.

System BOK

Ostrołęcka Spółdzielnia Mieszkaniowa uprzejmie informuje, że od 14 stycznia 2019 r. uruchomiła system eBOK, tj.  elektroniczne Biuro Obsługi Klienta.

Aktualności

W tym dziale będziemy zamieszczać informacje o nadchodzących i najświeższych wydarzeniach w Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej

Przetargi

Dział, w którym zamieszczać będziemy informacje i regulaminy związane z przetargami odbywającym się w Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej.